שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
זכרון טוב מידי?

זכרון טוב מידי?
פורסם לפני 2820 ימים     מאת elastic heart     סה"כ תגובות: 1     תגובה אחרונה לפני: 2820 ימים

תמיד אמרת לי שיש לי זכרון מדהים, תמיד שאלת איך אני זוכרת כל כך הרבה? האמת? אין לי מושג.
אני לא יודעת אם לברך שיש לי זכרון כזה או לא.
זוכרת כל תאריך מיוחד שהיה לנו, מהמקרים המרגשים, לרגעים המטלטלים, ואת הרגעים הכי מאושרים.
זוכרת כל תאריך.
לפעמים בא לי לכתוב לך.. "זוכרת? היום לפני שנה..."
זוכרת את התאריכים, את המילים, את התחושות, את המבטים, הכל.
והמחשבות ישר רצות לזכרונות.
העזתי להסתכל בתמונות שלא הסתכלתי בהם כי פחדתי לקרוס.
לא נכנסתי אליהם, רק מרחוק, רואה כמה תמונות ביחד. פחדתי לראות הכל מקרוב כל כך.
אבל היו תמונות שלא יכולתי לא להכנס.
התמונות שלי עם הקציצה הקטנה.
הסתכלתי על התמונות שלנו יחד, שהייתי שומרת עליה, או סתם מציקה לה. עושות פרצופים למצלמה. אומרת שאני מציקה לה אבל מחכה שאציק לה עוד.
נזכרתי ביום שהיא לא ראתה אותי כמה ימים. הייתן באוטו ובאתי להפתיע אותה. פתחתי את הדלת והיא חיבקה אותי חיבוק גדול ואמרה "התגעגעתי אליך" אני רק נזכרת בזה ואני מתחילה לבכות.
או ביום אחר גם אחרי הרבה זמן שלא ראיתי אותה והוצאתי אותה מהאוטו והיא שאלה אותי "את אוהבת אותי?" אמרתי לה "אני אוהבת אותך מאוד!" והיא אמרה לי "גם אני אוהבת אותך, ואת אמא את אוהבת?" והסתכלתי עליך, מביטה בך בלי שאת שמה לב ועונה לה "אוהבת הכי בעולם".
כל יום אני מרגישה איך אני מתגעגעת יותר ויותר אליכן.
תני לילדה נשיקה ממני, תגידי לה שאני אוהבת אותה מאוד ושלא תכעס שהלכתי לאיבוד. ותזכרי שגם אותך לא הפסקתי לאהוב. אני לא יודעת אם אצליח להפסיק.
הלואי שיעבור שבוע רגוע, קצת.. קצת רוגע.. כי אין לי רגע של רוגע בלעדיכן.

"אלהים תעשה שתבוא מחכה ביום ובלילה, לא אין לי כח שעוד יום יבוא שושנים עצובות והיא לא פה"

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0308)