שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
לא יודעת מה לעשות

לא יודעת מה לעשות
פורסם לפני 2800 ימים     מאת תוהה לעצמי     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 2795 ימים

היי בנות יקרות

חלק מכירות אותי מהתכתבות בפרטי וחלק מתגובות שלי פה ושם... אני נמצאת כאן ושם בערך
כמספר חודשים.

הגעתי לכאן לאחר שמי שהוגדרה בפי אהבת חיי החליטה ש"אנחנו לא מדברות באותה שפה" וכי היא
מנתקת.

הגעתי לכאן כדי למצוא נחמה בזרועותיהן של הבנות היקרות כאן בחדר - וזכיתי להכיר קהילה
חמה תומכת ומלאת חוכמת חיים.

לא... אני לא רווקה מושבעת - אני אישה נשואה עם שלושה ילדים מקסימים, אקדמית, עסוקה
מאוד.. לכאורה הכל מושלם...

אך זה קרה (כמו לרובנו כאן) התאהבתי במי שהיתה חברתי הטובה ביותר. במשך זמן מסויים היינו
באותו שלב.. ואז זה כנראה עבר לה...

ביום חמישי הקרוב הולכת להיות מסיבת חברות בבית של חברה משותפת... (מאז אפריל האחרון בו
נפרדנו - לא נפגשנו מעבר לבצורה אקראית מעבר לרחוב)

ניסיתי להתנער מההזמנה - אבל החברה מתעקשת

מה אעשה??? איך אוכל לעמוד בפני מי שהיתה כל עולמי? מה אומר? אני לא יודעת מה לעשות
וכיצד אוכל לכלוא את רגשותיי העזים המאיימים להתפרץ- אני חוששת שמא לא אצליח לשלוט בעצמי
ואגש לחבק... כיצד אוכל לעמוד בפני הריח המשכר הזה - שממלא את חלומותיי

מה עליי לעשות?

זקוקה לעצתכן...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)