שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
קצת פוליטיקה, ושאלה לדיון.

קצת פוליטיקה, ושאלה לדיון.
פורסם לפני 4247 ימים     מאת הגברת בצהוב     סה"כ תגובות: 46     תגובה אחרונה לפני: 4135 ימים

להלן תכתובת אלקטרונית שלי עם הח"כ זבולון אורלב:

בס"ד

תהיתי היכן ניתן למצוא את המצע של המפד"ל-הבית היהודי? אני חושבת שזה צריך להיות זמין
באתר הרשמי שלכם, כך מכובד יותר. שאלה נוספת ורצינית לחלוטין: ברצוני לדעת מה יחסה של
המפד"ל-הבית היהודי כלפי הומואים ולסביות בכלל, ודתיים בפרט? האם אתם נותנים מענה לנתח
בלתי מבוטל מהאוכלוסיה הדתית, ותורמים לשילוב זוגות הומואים ולסביות ויחידים בקהילה
הדתית? אודה לכם אם תקחו את הפניה שלי באופן רציני, ולא מלגלג. אלו הם דברים רציניים
לחלוטין, ואשמח לקבל עליהם תשובה כנה.

בברכה,
הילה נקסון

הילה שלום,

אנו מצויים בעיצומו של תהליך התפקדות שבסיומו תיבחר הנהגת התנועה. מיד עם סיום הבחירות
תתכנס הועידה החדשה כשבמרכז דיוניה יעמדו הדיונים לעיצוב דרכה ומצעה של המפלגה.

אני מעריך כי יתקיימו דיונים גם בנושא שציינת.

בברכה,

ח"כ זבולון אורלב

כבוד הח"כ שלום,

תודה על התגובה. אני מעלה על דעתי, שכרגע אתם בעיצומם של פריימריז, ועתידים להשתנות
דברים במצע המפלגה. יחד עם זאת, המפלגה קיימת כבר הרבה שנים במתכונת המפד"ל, וגם כשתי
קדנציות במתכונת הבית היהודי, לכן סביר שיהיה מצע קיים למפלגה. אשמח לקבלו ולעיין בו.

דבר נוסף הוא נושא קבלת הומוסקסואלים בקהילה הדתית, האם היו דיונים והדברויות בנושא
בעבר? אם כן, מה הלך הרוח במפלגה כלפי הנושא?

אמנם אני אחת, שפונה אליך בכתב, אך יש מאחורי אנשים רבים וטובים, שהיו מעוניינים לבסס את
החלטתם לאיזו מפלגה להצביע, בהתאם לתשובתכם.

בברכה,

הילה נקסון.

שלום רב,

במצע המפדל הישן אין התייחסות לנושא.

בברכה,

ח"כ זבולון אורלב

כבוד הח"כ שלום,

תודה רבה על התגובה. טרם מצאתי תשובה לשאלתי, בתשובך אליי. אני מניחה שאני מעמידה אותך
במצב של מבוכה, כך משתמע מתשובך. ובכל זאת, אני רוצה לקבל תשובות כנות וברורות:

1. האם תהיה הדברות בסוגיית שילוב הומואים ולסביות בקהילה הדתית?

2. מה הלך הרוח במפלגה בנושא?

3. מה דעתך האישית בנושא?

בתודה,

הילה נקסון.

הילה שלום,

אין לי להוסיף על תשובותיי הקודמות.

בברכה,

ח"כ זבולון אורלב
-----------------------------------
כמובן שהח"כ התחמק מלתת תשובה אמיתית, מה דעתכן בנושא?

באותו הקשר, פוסט מעניין המלווה בכתבה.
מה עמדתכן בעניין? למי אתן מתכננות להצביע?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)