שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
הי לכולם, קצת על עצמי...

הי לכולם, קצת על עצמי...
פורסם לפני 4321 ימים     מאת מקבלת אותי     סה"כ תגובות: 23     תגובה אחרונה לפני: 4313 ימים

היי לכולם כאן...
נירשמתי אתמול לראשונה לפורום דתיות גאות..
נדהמתי לראות את כמות הבנות שכ"כ מתמודדות....
בשבילי - זה היה צעד משמעותי להחליט שאני לוקחת חלק בפורום הזה - כמו כל עיסוק כרגע בנטיות המיניות שלי.....
ככה בקצרה אשתף אתכן...:
אני בחורה בת 26, מאזור ירושלים.
מאז ומתמיד ידעתי שאני אוהבת בנות אבל לא כ"כ האמנתי שאני לסבית מכיוון שתמיד אמרו לי כמה אני יפה ומטופחת וכו ומה שאנחנו שומעות על לסביות , לצערנו , זה כמה הן לא....

לפני שנתיים , בצעד מפוקח לחלוטין - החלטתי להתחתן. בחור מקסים. אז לא הייתי בתוך מערכת יחסים עם בחורה ולכן הצעד נעשה ממקום רציונאלי ולא היה קשה כ"כ....
אף לאחר כמה חודשים הכרתי מישהי, אהבנו בטרוף... כמעט שנה של אופוריה. ואז החלטתי להתגרש.
ידעתי שכאשר אתגרש- אפרד גם מחברתי. היא קטנה ממני , והיא עמוק בתוך ארון אפילו בפני עצמה..
אך לא היה אכפת לי. לא הייתי מסוגלת להעמיד פנים יותר.
ולפני חצי שנה התגרשתי.
מובן שאף אחד לא ייחס את גירושיי - לאיזה פגם בי או בהתנהלות שלי.. תמיד החזיקו ממני משהו שכנראה אני לא...
ומאד מהר מצאתי את עצמי נשאבת שוב לעולם הסטרייטי והנח ....
לא, אני לא יוצאת עם גברים. אין לי גם כוונה כזו . ביני לבין עצמי אני יודעת בדיוק מה אני מרגישה ובעיקר - מה אני לא מסוגלת להרגיש...
ההורים שלי - יודעים . משפחה דתית חזקה אך אנשים משכילים ואקדמאיים מאד. הם עדיין מקווים שלא ירחק היום וכן אתהב בבחור...אבל עם זאת - הם מדהימים ומקסימים !
חוץ מהם - כמעט איו איש שיודע...אפילו ניתן לאמר שאני מוקפת הומופוביה סביבי והלב נצבט לא מעט....
החלטתי , בעצת חברות מדהימות שלי - שהן גם זוג , שהכרתי בשנה האחרונה , להתחיל ולעבות את עולמי הפנימי ... ליצור איזשהו קונטרה לחוסר קבלה סביבי (גם אם לא מופנת ישירות אלי)

קיבלתי את עצתן והרישום לפורום הזה זה הצעד הראשון בתהליך ...
אז...אשמח לשמוע מכן, ולהכיר..
אני .

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)