שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
לשקר.

לשקר.
פורסם לפני 4339 ימים     מאת סתם_מישהי     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 4338 ימים

לשקר....כולנו משקרים מידי פעם. לפעמים כי חייב, לפעמים כי ביקשו מאיתנו, לפעמים כי
אנחנו חסרי ביטחון מידי על מנת להגיד את האמת...ולפעמים בלי שום סיבה בכלל.
אני פונה בהודעה הזאת יותר לבנות שהן בארון, חלקית, או לגמרי, ורוצה לדעת איך עצם זה
שאנחנו משקרות על בסיס יום יומי משפיע על ההתנהלות שלנו ביחס לדברים שהם לא נטייתנו
המינית.
הרי כולנו במהלך היום נתקלות בשאלות מסוג, נו אז איזה בחור את מחפשת..? ואם בחור מתחיל
איתך ואת בדיוק בתקופה שאת מנסה להתגבר על בחורה מעבר\הווה אז את אומרת שאת בדיוק יצאת
מקשר עם בחור...וכמובן הכי קשה שהמשפחה שואלת למה את לא יותר מתעניינת בגברים- את פשוט
עונה שלא מצאת את האחד...כשבעצם זה תשובה לא נכונה...
אנחנו חיים בשקר (בארון). ואני לא באה לבקר את עצמי ואתכן על ההחלטה הזאת, אני רק תוהה
לעצמי עד כמה זה שאנחנו משקרים על נושא זה גורם לנו לשקר ביותר קלות גם על דברים אחרים.
אני מרגישה שמאז שאני גיליתי על ה"סוד" הגדול שלי, והבנתי שאני צריכה להסתיר ולפעמים
לשקר עליו אני גם "מצליחה" לשקר יותר בקלות גם על דברים אחרים...
הכי הכל קשור בהכל, ואם אתה לא אמיתי בנושא אחד ומשמעותי בחיים שלך, אז אתה לא יכול
להיות אמיתי בכל השאר...נראה לי...

מה אתן חושבות..?
האם זה משהו שקורה או קרה גם לכן? או שזה רק אני והניתוחים החופרים שלי....?
לילה טוב.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)