שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
איבדתי אותה,איבדתי חלק ממני

איבדתי אותה,איבדתי חלק ממני
פורסם לפני 4638 ימים     מאת לישון איתך     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 4637 ימים

אז נשבר לה קשה לה איתי. היא לא יכולה לסבול את זה שתמיד טוב אני מוצאת מה לא בסדר "מה
יהיה אם?" שיש לי חרדת נטישה למה היא לא מבינה מאיפה זה בא. למה היא לא מבינה שהשאלות היו
נגמרות אם היא היתה אומרת שלא משנה מה יהיה בניהם זה לא ישנה את הקשר שלנו. שהשאלות באו
ממקום אחר,שאולי הוא (בעלה) לא באמת הנושא גם אצלי אלא היא. שלא הוא גרם לי לחוסר ביטחון
שזו היא. לפני שבועיים קיבלתי מה שרציתי היא אמרה שהיא רק שלי,במצב רגיל הייתי צרכה לשמוח
ששום דבר לא יטריד אותי יותר אבל לא שאלתי מה יהיה אם פתאום הוא ירצה כן להשקיע בקשר שלכן
היא נפגעה היתה מתוסכלת אמרה שלא משנה מה היא תעשה או תגיד כלום לא יספיק לי שהיא עושה כל
מה שאני רוצה היא לא הבינה מאיפה זה בא היא לא הבינה שהיא אמרה מה "שאני רוצה" הבהיר לי
שהיא עושה את זה בשבילי שזה כיף לדעת אבל הבהיר לי שהיא לא עושה את זה מעצמה שאולי זה לא
מה שהיא רוצה שיבוא יום ואולי זה יחזור אלי כמו בומרנג. הבנתי שבכל התהליך שהיא עברה דחקתי
זירזתי אותה כדי שיהיה לי יותר קל. וכל מה שהיא הגיעה אליו היה מהלחץ שלי. יכולתי לשתוק
ולהנות מזה שהיא עשתה שיהיה לי קל אבל לא הייתי מסוגלת באמת ראיתי איך קשה לה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)