שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
באוטובוס...מפלאי הטכנולוגיה...

באוטובוס...מפלאי הטכנולוגיה...
פורסם לפני 3673 ימים     מאת סברה בעולם הגדול     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 3672 ימים

אז כן, אני יושבת באוטובוס לניו יורק, מין אוטובוס שבו הנסיעה עולה 1.5$ למרות שהיא נמשכת 7 שבועות, איך השיר: הנסיעה לירושלים צ'רלי קאצ'רלי היא ארכה כשעתיים...." אז פה הנסיעה היא לניו יורק, מוקפת ביערות הרים וגבעות, וכל פעם שאנחנו יורדים במורד ההר האינטרנט מתנתק או שיחות הטלפון מתנתקות.
אז זהו ניסיון ראשון שלי, עם המגה בס הזה. דבר חדש שהגיע לעירי רק לפני שבוע. מה כבר לא עשיתי מאז שעליתי לאוטובוס, הכנתי הצעה לקורס חדש, כמעט סיימתי להכין את החומר לקורס אחר שאני נותנת, עניתי לכל האי מיילים, הייתי בפייסבוק... עכשיו אני כאן, ואתן מארחות לןי לחברה איזה כיף לי....
מזג האויר השתפר מאוד, מהמבול שהיה ביציאה מהעיר, דרך אביב מדהים של צפון מרכז פנסילבניה. היא הררית-גבעית וירוקת עד...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)