שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
הוצאה מהארון....

הוצאה מהארון....
פורסם לפני 3846 ימים     מאת סברה בעולם הגדול     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 3844 ימים

את יושבת מול המחשב, חופשת אביב ויש לך זמן, ואת קוראת כל מיני בלוגים, ובאחד מהם כתוב, שאין קשר בין המציאות לכתוב, ובין אנשים אמיתיים לבין הדמויות בכתוב וכו' ולא יהיה קשר לעולם הבא וכו'. ואת רואה מכתב שנכתב אליך לאחר פרידה לפני הרבה שנים מופיע שם. ואת יודעת למה. כי לפני כמה זמן מישהי שלחה לך קישור לבלוג שהיא חשבה שיהיה מעניין לך, ואת ברוב טפשותך הגבת לבלוג בכינוי הקבוע שלך, והערת אצל הכותבת זכרונות.
ודי טוב שעשית כך, כי מתברר שסיפור חייך או לפחות מה שהכותבת חושבת הוא סיפור חייך, ומי שמכיר אותך יצליח לזהות בו פרטים הולך לצאת החוצה. ואת רותחת מכעס, איזו זכות יש למישהו להוציא אותך מהארון? האם בגלל שפסח מגיע וצריך לנקות את הארון יש למישהו זכות לעשות זאת לך? ואני רצינית, אם החלטת שטוב לך בארון, והוצאה מהארון לא ממש מסכנת שום דבר, אבל טוב לך בארון, כי במילא את לא בתוך מערכת יחסים עכשיו, את רק עם עצמך, האם למרות זאת יש למישהי שהיתה חשובה בחייך פעם, זכות להוציא אותך מהארון? האם כתיבה בפתיחה של בלוג שהכל דמיוני, יכולה להרגיע אותך שאף אחד לא יקשר בין הכתוב ובינך? ואת לא ממש יכולה להגיב כמו שאת רוצה לבלוג כי מיד יבינו שזו את.... לא הכותבת את הבלוג אלא הקוראים אותו...
בכלל האם יש לנו זכות אפילו המצומצמת ביותר לכתוב על מישהו אחר בבלוג שלנו? אפילו אם זה מכתב שאנחנו כתבנו לאותו מישהו לפני כך וכך שנים? האם מותר למישהו לפרסם את המכתבים שהוא כתב ל.... או שהנמען כתב לו?
האמת, אני כל כך כועסת שאני נשמעת מבולבלת... אבל האמת? אני לא מבולבלת, אני רק כועסת במיוחד על ההכרזה שכל קשר לכתוב ולמציאות מקרי בהחלט....

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0151)