שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
שבת חורפית... חוויות

שבת חורפית... חוויות
פורסם לפני 3768 ימים     מאת סברה בעולם הגדול     סה"כ תגובות: 11     תגובה אחרונה לפני: 3765 ימים

בחדשות כבר שלושה ימים דברו על הסופה שמגיעה לאיזור... כמויות של שלג אבל טמפרטורות לא נורא נמוכות... טוב בהשוואה לשבוע שעבר, שהטמפרטורה בשבת ירדה למשהו בלתי נתפש של מינוס 18 מעלות, הרי מינוס שלוש מעלות של השבת לא נשמע כל כך נורא...
אז כמו בכל יום שישי, הלכתי לסופר, זה שיש לו מחלקה ישראלית, והרבה דברים כשרים, הוא קרוב לאוניברסיטה, ונעים מאוד להסתובב בו... אבל לא היתה חניה, אז הלכתי לזה שבו יש חניה, אבל אין מדף ישראלי... והתור היה עצום. נו טוב, אם מדברים כבר שלושה ימים על הסופה העמוסה בשלג שתגיע בשבת, וביום ראשון הסופר-בול, שהוא האיוע החשוב ביותר של השנה, אפילו יותר מאלימפיאדת החורף, אז מה הפלא שהתור בסופר היה כאורך הגלות?
ואז בשעה אחת בערך ביום שישי אחרי הצהרים, זה החל, פתיתים קטנים ביותר, כמעט מקרוסקופיים, כאלה שמעוררים בך צורך לצחוק מהתחזית... כאלה שכשנגעו בשמשה הקדמית של המכונית הפכו מיד למים, קצת כמו גשם קפוא... וחברה שהתקשרה להזכיר לי שאני אוכלת ארוחת צהרים איתם, אמרה, שלא אדאג, כי הכל יהיה בסדר מחר...
אז בבוקר כשקמתי שאלתי את עצמי, אם ללכת לבית הכנסת או לא,וככה לתומי הצצתי דרך החלון, והמראה היה מדהים, 60 סמ' של שלג, על המכוניות שכמעט לא ראו אותן, ועל השיחים, ועל העצים... כמו שאומר שיר אחד של חג המולד, "ערבות חורף" כמעט כמו במיניסוטה.... כמו שרואים בחדשות על מקומות אחרים. וגם זקני פיטסבורג לא זוכרים כזו כמות של שלג, כי הפעם האחרונה שזה קרה זה היה ב-1890... אז הנה מזל טוב ליום ההולדת ה-120...
עכשיו היתה השאלה לא אם ללכת לבית הכנסת אלא ללכת לארוחת צהרים, לא רחוק, שני רחובות מכאן, אבל הבעיה לא הרחוב, הבעיה המדרגות, ששת המדרגות מהכניסה לבית שלי עד המדרכה, בידיעה ברורה שאני על המדרכה לא הולכת אלא על הכביש, כי כמה אמיצים שנהגו בכביש מאז אתמול פלסו דרך בשלג.... אבל את המדרגות לא ראיתי, וקצת ניחשתי איפה הן... מצאתי אותן והצגעתי בשלום, כשחזרתי אחרי הארוחה, כבר מישהו דאג לנקות את המדרכה ליד הבית ואת המדרגות... זה תפקידו של בעל הבית... יתרונות של דירה בבית דירות לעומת בית בעיר מושלגת.
אז היתה שבת לבנה וצחה, ובשעה שתיים קצת לפני התחזית, השמש יצאה, והמראה וואו... כמה חבל שלא יכולתי לצלם בגלל השבת... אולי מחר אם היופי ישאר.... מה שכן, מחר בבוקר אני צריכה ללכת לחפש את המכונית שלי... הקבורה כעת תחת 60 סמ' של שלג....
שיהיה שבוע נפלא...
אההה כן, שכחתי... ביום רביעי מגיעה סופת שלגים חדשה....

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)