שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
ליל כל הקדושים... כך הם קוראים לזה...

ליל כל הקדושים... כך הם קוראים לזה...
פורסם לפני 5261 ימים     מאת סברה בעולם הגדול     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 5261 ימים

אם יש יום בשנה שאני שונאת, ממש שונאת, אפילו שזה מוצ"ש זה ה-31 באוקטובר, כאן בגולה הגויים חוגגים את "ליל כל הקדושים" הלילה בו כל המתים, המכשפות, המפלצות מתעוררים לחיים ללילה אחד... איכס... טוב את העיר סיילם מסצ'וסטס אני דוקא אוהבת, אבל הלילה הזה, הלילה הזה, כולו גוויות מתות....

ולמה אני שונאת את החג הזה? לפני 9 שנים כשהייתי כאן בשליחות, חזרתי משיעור בערב, כן לא בשעה כל כך מאוחרת, שמונה וחצי בערך, ושלושה נערים צעירים, החליטו שאני "קורבן" טוב לנסיון לשוד. אז כן, הם לקחו את התיק שלי, ואחד עד היום מסתובב עם צליעה כי בבעיטה במקום הרגיש ביותר, הוצאתי אותו מועד ההורים. ומאז, ולא שאני אדם פחדן או משהו, אני מעדיפה לא לצאת בלילה הזה. כן, אני לא רוצה להלך בין הגוויות ברחוב, ואפילו שהערב אני מוזמנת להרמת כוסית לכבוד אירוסיו של תלמיד שלי לשעבר שהוא במקרה גם הבן של חברה טובה כאן בעיר, אני נשארת בבית, וכל תחנה בטלויזיה, טוב כמעט כל תחנה, מקרינה סרט או תוכנית שעוסקת בלילה הזה, ממש כאילו היה הלילה של יציאת מצרים.

אגב לזכותה של העיר הזאת יאמר, שמישהו מצא את התיק שלי, טוב בלי הכסף, הטלפון הסלולרי והיומן שלי, אבל עם כל כרטיסי האשראי ורשיונות הנהיגה, העביר לדואר והתיק הוחזר לי כמה שבועות אחר כך. מישהו אמר לי אז שאין שום סיכוי שהשודדים הצעירים יתפסו או ישפטו...

אז זהו, לפני 9 שנים, כתבתי על השוד בפורום שהיה אז, לא הפורום הדתי כמובן, ואחר כך קיבלתי על הראש בגלל זה... והנה שוב אני כותבת על זה... האם יתכן שאני עדיין מושפעת? חחח

והלילה מזיזים כאן את השעון... ומאריכים את הלילה? חחח מחכה למחר אולי אעשה קניות בשביל לשפר את הבחילה מהלילה הזה שאגב בטח מבחיל רבים עם כל הממתקים המחולקים בו...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)