שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
פסטיבל השבעת הנשיא החדש... מחר השיא

פסטיבל השבעת הנשיא החדש... מחר השיא
פורסם לפני 4150 ימים     מאת סברה בעולם הגדול     סה"כ תגובות: 33     תגובה אחרונה לפני: 4144 ימים

אני יושבת בבית, בחוץ הטמפרטרה מינוס 15 מעלות בערך. אתמול ירדו 10 סמ' שלג כמו נוצות קלות... והטלויזיה מראה חדשות: הכל נשכח, המלחמה בעזה, המשבר הכלכלי כאן, מליוני מפוטרים... אתמול היה קונצרט מדהים על מדרגות אנדרטת לינקולן, ומול המחט של ושינגטון. מישהו אמר שהיא צריכה להיות המחט של קלינטון...
היום עכשיו, שבע ורבע בבוקר, ובערוץ ארבע, מראים איך אמריקאים מתאספים מכל רחבי המדינה הענקית הזאת לוושינגטון הבירה, כדי לראות את הפלא ההסטורי הזה, כיצד משביעים את הנשיא ה-44 השחור הראשון של ארה"ב. זה באמת אירוע היסטורי, שאדם שחור יגור בבית הלבן שנבנה על ידי עבדים, שבא מהעיר של האמנציפאטור הגדול בהסטוריה של המדינה הזאת.
ושתי מחשבות עולות בראשי: האחת כגודל הציפיות גודל האכזבות, הם תולים כל כך הרבה תקוה באיש הזה, הם מאמינים שבתוך הרף עין, הנף שרביט והכל כאן יסתדר, כספים שנעלמו, מלחמה לא רצויה, זכויות להט"בים הכל יבוא על מקומו בשלום. והמחשבה השניה האם הוא באמת נשיא של כולם, כמו שהוא מכריז כל הזמן? או שהוא כאן כדי לשפר את מעמדם של השחורים בארה"ב כמו שהם אומרים כל הזמן?
מה יקרה אם הוא לא יצליח? האנשים במדינה הזאת מדהימים, לדעתי, באמת. אבל זו לא מדינה שאוהבת את אזרחיה, מצב הרפואה כאן בכי רע, מספר חסרי הבית הולך וגדל, מערכת החינוך הציבורית במקומות רבים נוראית, אנשים משלמים מיסים כדי לקיים את מערכת החינוך, ושולחים את ילדיהם לבתי ספר פרטיים ומשלמים שוב...
מה אני יכולה לאמר? אני כל הזמן חוזרת על המשפט: ציפיות יש רק לכריות. אבל איך אפשר להגיד להם שלא יצפו כל כך הרבה... מצד שני, אולי הוא באמת יכול להביא את השינוי המיוחל? לינקולן עשה את זה, רוזבלט עשה את זה, יש אומרים שגם קנדי עשה משהו...
אובמה, מבמה צנועה זאת אני מאחלת לך הצלחה רבה בתפקיד החדש

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)