שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
בא לי לפרוק

בא לי לפרוק
פורסם לפני 862 ימים     מאת לו הייתי     סה"כ תגובות: 19     תגובה אחרונה לפני: 848 ימים

אז ככה:
הייתי היום בעבודה עם קבוצה של חברות שאני מגדירה כחברות טובות.
אנחנו המון מדברות גם לא בשעות העבודה אנחנו על אותו ראש כזה בקיצור חברות.
אחת הבנות סיפרה שהיא פגשה חברה שבעתו הם היו חברות מאד טובות עד שאותה אחת סיפרה לה שהיא נמשכת לבנות.
מאותו רגע החברה שלי מספרת ואני מצטטת:"היא הגעילה אותי בטירוף לא יכלתי לדבר איתה ובטח שלא להסתכל עליה פשוט אישה דוחה"
אותה אחת ניסתה להתקשר אליה ולדבר איתה והיא לא ענתה לה.
כל החברות שלי ענו לה שבטח שהיא עשתה נכון איך אפשר לדבר עם אחת כזאת וזה חולה וכל מיני מילים מאד לא נעימות.
זה הרג אותי יש לך חברה שאת חברה שלה ביגלל מי שהיא. בגלל האישיות שלה. בגלל האופי בגלל כל מיני דברים שעושים אותה לחברה שלך. מה אכפת לך למי היא נמשכת.אותה חברה שהרגישה שהיא יכולה להאמין בך ולבטוח בך ולחשבה שאת חברה שלה בגלל מי שהיא ושהיא סיפרה לך כזה דבר(שאני בטוחה שהיא חשבה על זה הרבה קודם)העפת אותה.

כאילו זה לא משנה מי אני מה האישיות שלי כמה אני יהיה חברה טובה כמה אני יתן מעצמי בסוף המשיכה שלי זה מה שתדבר.
אני מוקפת חברות והכל שקר אחד גדול.

יהיה טוב.....
ותודה על המקום.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)