שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
קוראת אתכם כבר מ- 2012 ועכשיו כותבת לראשונה.

קוראת אתכם כבר מ- 2012 ועכשיו כותבת לראשונה.
פורסם לפני 2440 ימים     מאת מיואשת מהחיים     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 2431 ימים

אז היי,
שלום לכולן.כמה טוב שאתן קיימות!
אני לא יודעת אפילו ממה להתחיל.
אני חושבת שלהיות לסבית זה לא אסון כל עוד את בחורה חלקה ומוצלחת בכל מובן אחר.
הצרה היא כשהנטיה המינית היא בנוסף לעוד מכלול של קשיים.
פעמים רבות אני מוצאת את עצמי מקנאת בלסביות דתיות שהן מוצלחות,עצמאיות וכריזמתיות שיצאו מהעולם הדתי והצליחו להשתלב בחוץ עם הזהות האמיתית שלהן.
אבל להיות גם לסבית וגם אדם שלא ממש יודע להסתדר בחיים,זו מכה שלא נכתבה עוד בתורה.
כי אז באמת אין מוצא.
אני חושבת על החיים שלי-
גם לו אבחר לצאת מהעולם הדתי שאני חיה בו,לאן אמשיך? מי ירצה לקבל אותי מאפס במקום זר וחדש שאני לא הבנאדם הכי מעניין או מוצלח? משפחה לא בוחרים אבל חברים כן,והנסיון החברתי העגום של חיי לא נותן לי להבין משהו טוב על העתיד שמצפה לי מחוץ לארון.
גם לגבי למערכות יחסים,כמה זמן כבר יחזיק הקשר מעמד? מה יהיה בעוד כמה שנים אחרי הגיל הצעיר?
מרגישה כזה ייאוש כשחושבת על זה.
לעיתים נראה שהסיכוי היחיד לא להזדקן לבד זה להביא ילדים לעולם.
אבל גם באשר לילדים-עם מי?? אני מוחרכה מישהי לצידי כדי לגדל אותם,וכמה כבר אפשר להסתמך על מערכת יחסים כזאת?
היאוש והדאגה כל כך גדולים,שלא לדבר על הבדידות.
לא יודעת מה יהיה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)