שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
טוב ביישנית ביקשה

טוב ביישנית ביקשה
פורסם לפני 2454 ימים     מאת רזיאל     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 2433 ימים

שאסביר את השינוי שחל בי,בפוסט נפרד..היא טוענת שכתיבתי בעבר גרמה לסערה אצל נשים שהן על פרשת דרכים ויצרה תיסכול,הנה רזיאל אומרת שאפשר ואילו אני לא מצליחה..
ובכן,מעולם לא כתבתי מתוך נסיון כלשהו לשכנע בדעותיי..,אלא בעיקר כדי לפרוק..תמיד הודיתי על הקושי ולא ציירתי תמןנה ורודה של מציאות חיי,הודיתי שקשה לי ומתגעגעת,
וגם עכשיו שלא לגמרי מתנזרת,מןדה שקשה לי ומתגעגעת,כי להיות נשואה ולא להסתיר ועל מנת שלא לפגוע בו,להימנע מלהיפגש איתה בתדירות שהייתי רוצה,זה גם ויתור..רגל על הברקס,כי אחרת גם אני וגם היא נצטרך לפרק משפחות,ולא רוצות.

גם עכשיו הפוסט הזה לא בא חלילה לעודד נשים נשואות לנהל רומנים...יש לזה מחיר לא קל לנפש,ובפרט למי שמחוברת לרבנו,והוא לא מניח לי לגמרי להנות..אני שמחה שאני לא מסתירה ממנו ולא משקרת,זה עדיף ככה בשבילי מאשר הסתרות..הקשר ביני לבינו השתפר כי יש כנות,אבל אני משחקת באש..כי אם אמשיך,אולי יימאס לו ואפסיד אותו חלילה...מחיר כבד.
אז מה אני אומרת...שכל אחת תעשה את מה שנכון ומדוייק לה,מול החברה,מול עצמה,מול אלוקיה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)