שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
חדשה ישנה

חדשה ישנה
פורסם לפני 2490 ימים     מאת madamme     סה"כ תגובות: 9     תגובה אחרונה לפני: 2404 ימים

הי
הפעילות בפורום קצת ירדה אבל מקווה בכל זאת שתהיה כאן מישהי שתוכל לייעץ לי

אני נמצאת כרגע בסיטואציה שאני לא יודעת איך להסביר אותה לחברות

אני גרושה - הגירושין לא קרו בגלל הנטייה המינית.

במהלך הנישואין קרה שהתחלתי להכנס לכל העניין של הנטייה המינית, אני זוכרת שנתקלתי בזה בעבר אבל לא ייחסתי לזה יותר מידי חשיבות. בעקבות מה שקרה בנישואין ניסיתי להבין מה קורה לי ומה אני מרגישה וכך קרה שהכרתי מישהי, ויכול להיות שהתאהבתי בה עדיין לא ממש הבנתי מה היה בינינו, זה היה קשר די קצר ומסובך לא התאמנו מהמון סיבות אבל עדיין לפעמים חושבת עליה.
לא משנה לא בגלל זה אני כותבת.

אני יודעת שאני יכולה להתאהב באישה. באישה אני יודעת בדיוק מה הטעם שלי ומה אני רוצה (משהו שבעבר לא חשבתי שזה עניין משמעותי). לפעמים משהו בנושא הזה פשוט מתחבר לי, אוהבת את הסגנון לבוש וכל מיני דברים קטנים כאלה שאני מרגישה שזה פשוט אני.
אבל,
אני לא יודעת שאני לא מסוגלת להתאהב בגבר. הייתי חרדית ולא ממש התנסיתי בעניין. קצת השתחררתי מכל החוויות הלא נעימות שהיו לי עם האקס. ואני רוצה לנסות את הצד הזה כדי להיות בטוחה.
קשה לי עם גברים, וזה לא שמתחילים איתי. קורה פעם ב.. שיש גבר שניראה לי סבבה.
עדיין רוצה לנסות את המקום הזה לראות איך אני מגיבה.

אני מנסה למצוא את המיניות שלי וזה נורא מבלבל

כבר התחלתי להיכנס קצת לקהילה, יש לי כבר חברות לסביות וקצת מכירים אותי
העניין הוא כזה איך אני מסבירה להם את העניין ושימשיכו לכבד אותי?
ניסיתי להסביר לאחת מהחברות שלי והתגובה הייתה קצת מזלזלת, אני גם יודעת שהרבה לא ממש יקבלו את זה.

איך מסבירים שהעולם לא שחור לבן - לסבית או סטרייטית
אני עדיין צעירה ולא חושבת שדחוף לי להגדיר את עצמי - רוצה להיות בטוחה לפני שאני מגירה את עצמי במשהו!

בכלל לא אוהבת הגדרות :)

מקווה שהבנתם משהו מכל החפירה הזאת
לילה טוב

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)