שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

לו"ז מעודכן של החזרות ומסיבות העיתונאים

סרטונים של החזרות כאן, כאן, כאן וגם כאן

סיקורים באתר הרשמי, באתר האירי וגם בבלוג של EscKaz

תחושה אישית

תחושה אישית
פורסם לפני 3359 ימים     מאת joe1987     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 3354 ימים

טוב, אולי זה לא המקום שלי לכתוב את זה, אבל אני חייב להוציא את זה מהsystem אז אתם תסלחו לי נכון?
בכל מקרה, אני זוכר שלפני כמה חודשים כתבתי כאן שכדאי להרים את הכפפה ולנסות להחיות את הפורום, שהבנתי שטעיתי בעובדה שישבתי קראתי את מה שאחרים כותבים ולא תרמתי כלום בעצמי, אבל... נראה לי שאני מתחיל להבין את הבריחה של האנשים מהפורום, וזה לא העובדה שהאירוויזיון פחות מעניין אותם פתאום (לפחות ככה אני מקווה), זה העובדה שגם כשאתה משקיע וכותב, אז אף אחד לא מגיב... עכשיו, אני לא מחפש תשומת לב, ונכון פרסמתי את שמות הקדם הסלובני/פיני/*כל מדינה אחרת שבא לכם* ואני יודע שיש מי שחושב לעצמו: " נו מה הוא רוצה, כבר קראתי את זה על הוול בםייסבוק, באינטרנט, למה אני צריך לראות את זה גם כאן?", פייר - בשביל הדיון!
ניסיתי (עבור מדינות שאני מכיר יותר) גם לא לפרסם סתם שמות של אמנים אלא גם לחפש איזושהיא פיסת מידע שיכולה לעורר משהו, אפילו קטן בסגנון "אוי איזה כיף שהיא חוזרת לקדם"/ "אוי נו, לא ניפטר ממנה אף פעם?" וכו' וכו'
אז אני פונה לקורא השקט:
כן כן, אתה שם שקורא את הפוסט שלי, ועוד רגע חוזר לפייסבוק, או אומר לעצמך אני כבר אגיב מחר, או שמישהו אחר יענה לו כי הוא מעצבן...
שים לב - פעם ראשונה מאז... מאז שאני זוכר את הפורום הזה, אנחנו עם הבאנר של הזוכה מ2015 יותר מחצי שנה! אחר האירוויזיון עצמו, פיספסנו עונה שלמה של וורלדוויז'ן, אנחנו בעיצומה של עונת הקדמים (אם לא שמתם לב, היא גם עוד מעט נגמרת), לא היה השנה טקס פרסי אגורבש, והאמת... לא היה כלום!
אני רוצה להאמין שאפשר עוד להחיות את הפורום הזה, אבל אני מתחיל להתייאש.
זהו כתבתי את זה, אני מקווה שאולי 2-3-4 יתעוררו ואולי נצליח לחזור למה שהיינו אך לפני פחות משנה...
אוהב אתכם (אחרת לא הייתי מתעקש לכתוב פוסט באורך הגלות באמצע תקופת המבחנים שלי, נו הייתי חייב למשוך קצת סימפטיה ;) )

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
האירוויזיון בקולנוע
תחרות האירוויזיון היוותה עם השנים השראה לבמאים ותסריטאים מכל העולם. בואו לצפות בכמה מסרטיהם. צפייה נעימה!
12/8/2013
WorldVision - תחרות הפורום
כל מה שרצית לדעת על התחרות הנושכת וגם טבלת הזוכים מאז 2005 ועד היום
5/4/2009

אלבום השבוע
Very Best Of 60th Eurovision 

ספריית הוידאו

עדכונים בפייסבוק

אתרים מומלצים
עדכונים שוטפים כל השנה

Delivering news first

האתר הרשמי של ה-EBU

חדשות, מבזקים ושמועות

האתר האירי - פעיל בעונה החמה

המילים לכל השירים מכל השנים

מועדון חובבי האירוויזיון הרשמי בישראל

תוכניות רדיו
 24 שעות ביממה

"דוז פואה" עם גילי טרנטו
יום א' - 21:00 - 20:00

EUROVISION SUNDAYS

הוד רוממותה המלכה האם

לשמיעת מיטב הלהיטים של המלכה

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1719)