שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

לו"ז מעודכן של החזרות ומסיבות העיתונאים

סרטונים של החזרות כאן, כאן, כאן וגם כאן

סיקורים באתר הרשמי, באתר האירי וגם בבלוג של EscKaz

חידון תמונות פורץ דרך ונועז 2014

סמיילי_מנורהחידון תמונות פורץ דרך ונועז 2014
פורסם לפני 3653 ימים     מאת סטיבן קרינגטון     סה"כ תגובות: 117     תגובה אחרונה לפני: 3651 ימים

הוא הולך ככה, בעוד דקות ספורות אשרשר בדיוק לכאן, בשרשור הזה ממש, תמונות כשכל אחת מהן תתאר אחד משירי השנה
אתם פשוט צריכים לענות באיזה שיר מדובר, למה כמה ומדוע.

רמז, רמז,רמז יהיה, אנא השתמשו באינטואיציה כיוון שיש רגשות שטיפל'ה קשה להעביר בתמונה או לחלופין הטקסט העלוב בו בחר המשורר יכול להתאים גם לחצי מהשירים ביקום ולכן הוא יתורגם לאסוציאציה קרובה, אחרת אני פשוט אאלץ לשרשר תמונות של לבבות ותאמינו לי, זהה משעמם נוראאאאאא!

כיוון שמדובר רק בשירים של השנה רמת הקושי תנוע בין ברור כשמש דרך ללא צל של ספק שרק לעיתים תצטרכו לעצור ולחשוב קצת.

כעת, כשיש לכם בארסנל כלים נפלאים כל כך כגון אסוציאציה ואינטואיציה אני רוצה שיהיה ברור: המנצח יהיה אך ורק זה שיקלע למספר התשובות הגדול ביותר, השאר יאכלו אבק!

בין הפותרים נכונה יוגרלו שפם ופיאה מ-100% שיער אירופאי טבעי שנתרמו ע"י לינדה מרטין, תמונת עירום פרונטלי חתומה ונדירה של פיליפ קירקורוב שנתרמה מהאוסף הפרטי של צביקה פיק (שרונהה תורידי לו את זה מהבוידם) ופסל אירוויזיון 2008
של דימה בילאן שהצלחתי להוציא ממנו בזיל הזול פעם שהוא היה בקריז והיה צריך כמה שקלים למנה.

ב-ה-צ-ל-ח-ה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
האירוויזיון בקולנוע
תחרות האירוויזיון היוותה עם השנים השראה לבמאים ותסריטאים מכל העולם. בואו לצפות בכמה מסרטיהם. צפייה נעימה!
12/8/2013
WorldVision - תחרות הפורום
כל מה שרצית לדעת על התחרות הנושכת וגם טבלת הזוכים מאז 2005 ועד היום
5/4/2009

אלבום השבוע
Very Best Of 60th Eurovision 

ספריית הוידאו

עדכונים בפייסבוק

אתרים מומלצים
עדכונים שוטפים כל השנה

Delivering news first

האתר הרשמי של ה-EBU

חדשות, מבזקים ושמועות

האתר האירי - פעיל בעונה החמה

המילים לכל השירים מכל השנים

מועדון חובבי האירוויזיון הרשמי בישראל

תוכניות רדיו
 24 שעות ביממה

"דוז פואה" עם גילי טרנטו
יום א' - 21:00 - 20:00

EUROVISION SUNDAYS

הוד רוממותה המלכה האם

לשמיעת מיטב הלהיטים של המלכה

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1089)